dekorace a styl

WoodBorn Dětská dřevěná skládačka a omalovánka TULEŇ

Akční výrobek WoodBorn Dětská dřevěná skládačka a od kvalitní značky WoodBorn pořídíte právě dnes ve výhodné akci! Cena od 1 029 Kč.
WoodBorn Dětská dřevěná skládačka a omalovánka TULEŇ
Ověřit dostupnost »
Značka: WoodBorn
1 029
Popis produktu

Dřevěná omalovánka, která podpoří kreativitu a jemnou motoriku vašich dětí
3D omalovánka a skládačka, která vaše děti zavede do úžasného světa kreativity a zábavy. Tato jedinečná hračka je navržena tak, aby rozvíjela kreativitu a podporovala jemnou motoriku vašich dětí, zatímco jim poskytuje hodiny zábavy.
Je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva s certifikátem bezpečnosti CE, což zaručuje bezpečnost pro děti od 3 let. Díky přírodnímu materiálu se každý kousek skládačky bude povrchově mírně lišit barvou nebo vzorem dřeva, což dodává hračce jedinečný a osobitý vzhled. Představte si radost vašeho dítěte, když objeví odlišné barvy a lepidla v sadě. A pokud si jich objednáte víc, jednotlivé sady obsahují různé barvy, což umožňuje vašemu dítěti experimentovat s mícháním barev podle instrukcí a vytvořit tak jedinečné umělecké dílo.
Pokud vaše sada obsahuje prázdný kelímek, znamená to, že nějakou barvu musíte namíchat sami podle instrukcí. To přidává další rozměr zábavy a kreativity.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.