dekorace a styl

WOOD PARTNER Rostoucí židle pro školáky SANDY přírodní Zvolte barvu: Transparentní lak

Kvalitní a žádaný produkt WOOD PARTNER Rostoucí židle pro školáky SANDY od značky se skvělou pověstí WOOD PARTNER naleznete u nás teď pořád výhodně. Aktuálně stojí u nás 4 698 Kč.
EAN: 8592927752619
WOOD PARTNER Rostoucí židle pro školáky SANDY přírodní Zvolte barvu: Transparentní lak
Popis produktu

Správný vývoj páteře vašeho dítěte zajistí rostoucí židle SANDY
Studentská rostoucí židle SANDY je určena dětem všech věkových kategorií. Patentovaný, ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo, které dodávají židli její jedinečnost, nutí dítě správně sedět, nehrbit se a dítě se pak může lépe soustředit na svoji práci.
Dřevěná konstrukce židle je vyrobená z kvalitního bukového masivu. Opěrky, sedák a podsedák jsou vyrobeny z tvarované bukové a březové překližky. Na povrchovou úpravu jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky certifikované pro dětský nábytek. Sedák lze velmi snadno nastavit přesně podle tělesných proporcí dítěte, a to do výšky 44, 48, 52 nebo 56 cm. Podpěra nohou židle lze nastavit do výšky 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40 cm od podložky.
Rostoucí židli SANDY lze zakoupit ve třech barevných variantách a ve dvou barevných provedeních boků. Správným používáním rostoucí židle zajistíte její dlouhou, téměř neomezenou životnost.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.