dekorace a styl

Vylen Růžová hrací podlaha puzzle 12 dílů JEDNOROŽEC

Výjimečný kousek Vylen Růžová hrací podlaha puzzle od společnosti s předním postavením na trhu Vylen jednoduše získáte právě teď v nabídce za akční cenu. Akční cena již od 1 647 Kč.
EAN: 8594173454644
Vylen Růžová hrací podlaha puzzle 12 dílů JEDNOROŽEC
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
1 647
Popis produktu

Udělejte radost své malé princezně s růžovou 12dílnou puzzle podlahou s motivem JEDNOROŽEC
 
Oblíbila si vaše malá princezna doplňky s jednorožcem? Pořiďte ji ve stejném motivu 12dílnou růžovou hrací puzzle podlahu z pěnového materiálu. Má hravý design s praktickými vlastnostmi – dá se při zašpinění snadno omýt a díky unikátnímu systému zámků se jen tak nerozpojí.
Puzzle je velice odolné, avšak i měkké – poskytuje tak dítěti ideální místo pro trávení času. Vyrábí se ve shodě s normou ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček z kvalitního vylenu. Díky tomu máte vždy 100% jistotu, že je plně zdravotně nezávadné i pro vašeho nejmenšího člena rodiny. Podlaha je vhodná pro děti starší 3 let. Každý z dílů má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm.
Co dělat, když puzzle zašpiníte? Využijte běžné čistící prostředky a omyjte ho v tekoucí vodě. Během malé chvilky máte vše čisté a v původním stavu. Velkou výhodou je, že jemná struktura nedovolí nasáknutí.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.