dekorace a styl

Vylen Pěnová puzzle podlaha z 6 dílů ŠEDO-MODRÁ

Velmi prodávaný výrobek Vylen Pěnová puzzle podlaha z od známého výrobce Vylen můžete najít tady nyní za výhodnou cenu. Ceny již od 979 Kč.
EAN: 8594173459045
Vylen Pěnová puzzle podlaha z 6 dílů ŠEDO-MODRÁ
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
979
Popis produktu

Pořiďte děťátku 6dílnou pěnovou puzzle podlahu v barvě ŠEDO-MODRÁ
 
Podložka na hraní nebo odpočívání. Obojí splňuje pěnová puzzle podlaha z 6 dílů v šedo-modré barvě. Je ve stylovém designu, který napasujete do každého dětského pokojíčku. Díky neutrálním motivům auta, medvěda a tučňáka je vhodná i pro starší děti na chvilky relaxu.
Puzzle je doporučeno pro dítko od 3 let věku. Vyrábí se z kvalitního vylenu, který má certifikát, jež potvrzuje splnění normy ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček. Je 100% zdravotně nezávadný a má velmi jemnou strukturu, která zajišťuje nenasákavost. Puzzle je velmi odolné a příjemné na dotek. Jeho výborné izolační vlastnosti potěší nejenom dítě, ale také rodiče.
Velkou výhodou je, že díky unikátnímu systému zámků se puzzle nerozjíždí. Jeden dílek má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm. Je velmi snadno omyvatelné při zašpinění, stačí využít běžné čistící prostředky a máte opět původní vzhled zajištěný.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.