dekorace a styl

Vylen Pěnová puzzle podlaha do dětského pokoje 9 dílů RŮŽOVÁ KORUNKA

Tento exkluzivní kus Vylen Pěnová puzzle podlaha do dětského pokoje od společnosti s výborným jménem Vylen pohodlně dostanete právě dnes za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 298 Kč.
EAN: 8594173458987
Vylen Pěnová puzzle podlaha do dětského pokoje 9 dílů RŮŽOVÁ KORUNKA
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
1 298
Popis produktu

Malá princezna ocení 9dílnou hravou puzzle podlahu s motivem RŮŽOVÁ KORUNKA
 
Máte doma malou princeznu, pro kterou sháníte vhodnou hrací podložku do dětského pokoje? Pořiďte pro ni pěnovou puzzle podlahu s motivem RŮŽOVÁ KORUNKA. V balení najdete 9 dílů, které se do sebe snadno napojí. Vytvoří tak skvělou odpočinkovou nebo herní plochu, kterou ocení každé dítko.
Puzzle je velice odolné, avšak i měkké – poskytuje tak dítěti ideální místo pro trávení času. Vyrábí se ve shodě s normou ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček z kvalitního vylenu. Díky tomu máte vždy 100% jistotu, že je plně zdravotně nezávadné i pro vašeho nejmenšího člena rodiny. Podlaha je vhodná pro děti starší 3 let. Každý z dílů má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm.
Co dělat, když puzzle zašpiníte? Využijte běžné čistící prostředky a omyjte ho v tekoucí vodě. Během malé chvilky máte vše čisté a v původním stavu. Velkou výhodou je, že jemná struktura nedovolí nasáknutí.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.