dekorace a styl

Vylen Pěnová puzzle podlaha 9 dílů MODRO-BÍLÁ do dětského pokoje

Tento diskontní produkt Vylen Pěnová puzzle podlaha 9 dílů od výrobce se zárukou kvality Vylen pohodlně získáte právě nyní extra výhodně! Cena od 1 138 Kč.
EAN: 8594173456174
Vylen Pěnová puzzle podlaha 9 dílů MODRO-BÍLÁ do dětského pokoje
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
1 138
Popis produktu

Potěšte nejenom dítě, ale i sebe pěnovou puzzle podlahou v MODRO-BÍLÉ barvě

Sháníte pro potomka hrací podložku na zem? Praktickým řešením je omyvatelná pěnová puzzle podlaha v MODRO-BÍLÉ barvě. Obsahuje 9 dílů, které napasujete do každého dětského pokoje. Snadno je na sebe napojíte a poté i přenesete do jiné místnosti, jakmile bude potřeba.
Puzzle je vhodné pro dítko od 3 let věku. Vyrábí se z kvalitního vylenu, který má certifikát, jež potvrzuje splnění normy ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček. Je 100% zdravotně nezávadný a má velmi jemnou strukturu, která zajišťuje nenasákavost. Puzzle je velmi odolné a příjemné na dotek. Jeho výborné izolační vlastnosti potěší nejenom dítě, ale také rodiče.
Velkou výhodou je, že díky unikátnímu systému zámků se puzzle nerozjíždí. Jeden dílek má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm. Je velmi snadno omyvatelné při zašpinění, stačí využít běžné čistící prostředky a máte opět původní vzhled zajištěný.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.