dekorace a styl

Vylen Pěnová puzzle podlaha 16 dílů BÍLO-MODRÁ do dětského pokoje

Tento velmi oblíbený kus Vylen Pěnová puzzle podlaha 16 dílů od výrobce s dobrým jménem Vylen jednoduše můžete pořídit zrovna dnes za příznivou cenu. Aktuálně za 2 068 Kč.
EAN: 8594173456181
Vylen Pěnová puzzle podlaha 16 dílů BÍLO-MODRÁ do dětského pokoje
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
2 068
Popis produktu

Do dětského pokoje pořiďte pěnovou puzzle podlahu ze 16 dílů v BÍLO-MODRÉ barvě
 
Stává se vám často, že dítko svou hrací podložku ušpiní a potřebovali byste ji mít rychle opět provozuschopnou? Pěnová puzzle podlaha s 16 díly je snadno omyvatelná a během chvilky opět připravena k využívání. Dostupnou ji máme v BÍLO-MODRÉ barvě. Systém zámků navíc zajistí, že jednotlivé díly zůstanou u sebe i při zátěži.
Jde o kvalitní výrobek z vylenu, který splňuje normu ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček. Hodí se tak i pro nejmenší členy rodiny. Naše doporučení je však od 3 let. Puzzle podlaha je velmi odolná, ale současně příjemná na dotek. Perfektně izoluje chlad země a vaše dítko je spokojené při všech svých činnostech. Každý z dílků má na šířku 34 cm, vysoký je 34 cm a hloubku má 1 cm.
Jaký je správný postup, jakmile se puzzle zašpiní? Je to velmi jednoduché – stačí ho jen omýt a použít běžné čistící prostředky. Během malé chvilky budete mít podlahu opět v původním stavu.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.