dekorace a styl

Vylen Pěnová podlaha puzzle 6 dílů HNĚDÉ TLAPKY

Neodolatelný produkt Vylen Pěnová podlaha puzzle 6 od skvělé a známé značky Vylen máte možnost koupit bezpečně online za výhodné peníze! Cenově vychází na 979 Kč.
EAN: 8594173450851
Vylen Pěnová podlaha puzzle 6 dílů HNĚDÉ TLAPKY
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
979
Popis produktu

Zajistěte pro dítko omyvatelnou 6dílnou puzzle podlahu s motivem HNĚDÉ TLAPKY
 
Ochraňte své dítě před chladem podlahy a zařiďte pro něj místo k odpočinku i hraní. Vyberte děťátku do pokojíčku pěnovou puzzle podlahu se 6 díly ve vzoru HNĚDÉ TLAPKY. Má speciální systém zámků, díky kterým je zajištěno, že se jen tak nerozjede do prostoru. To potěší především rodiče, kteří se nemusí zatěžovat neustálými opravami.
Puzzle je velice odolné, avšak i měkké – poskytuje tak dítěti ideální místo pro trávení času. Vyrábí se ve shodě s normou ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček z kvalitního vylenu. Díky tomu máte vždy 100% jistotu, že je plně zdravotně nezávadné i pro vašeho nejmenšího člena rodiny. Podlaha je vhodná pro děti starší 3 let. Každý z dílů má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm.
Co dělat, když puzzle zašpiníte? Využijte běžné čistící prostředky a omyjte ho v tekoucí vodě. Během malé chvilky máte vše čisté a v původním stavu. Velkou výhodou je, že jemná struktura nedovolí nasáknutí.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.