dekorace a styl

Vylen Pěnová podlaha puzzle 16 dílů MODRÉ HVĚZDY

Tento neodolatelný kus Vylen Pěnová podlaha puzzle 16 od kvalitní společnosti Vylen pohodlně pořídíte na našich stránkách teď napořád výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 213 Kč.
EAN: 8594173450011
Vylen Pěnová podlaha puzzle 16 dílů MODRÉ HVĚZDY
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
2 213
Popis produktu

Pořiďte děťátku větší 16dílnou puzzle podlahu MODRÉ HVĚZDY
 
Máte pocit, že je vaše dítko občas v hlavou v oblacích? Vyberte pro něj do pokoje pěnovou puzzle podlahu ve vzoru MODRÁ HVĚZDA. Může na ní ležet, hrát si a později se třeba i učit novým dovednostem. Skládá se ze 16 dílů, které do sebe lehce zapadnou a díky speciálnímu systémů zámků jen tak od sebe nerozpojí.
Jde o kvalitní výrobek z vylenu, který splňuje normu ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček. Hodí se tak i pro nejmenší členy rodiny. Naše doporučení je však od 3 let. Puzzle podlaha je velmi odolná, ale současně příjemná na dotek. Perfektně izoluje chlad země a vaše dítko je spokojené při všech svých činnostech. Každý z dílků má na šířku 34 cm, vysoký je 34 cm a hloubku má 1 cm.
Jaký je správný postup, jakmile se puzzle zašpiní? Je to velmi jednoduché – stačí ho jen omýt a použít běžné čistící prostředky. Během malé chvilky budete mít podlahu opět v původním stavu.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.