dekorace a styl

Vylen Pěnová podlaha na zem do dětského pokoje 9 dílů KRÉMOVO-HNĚDÁ

Tento oblíbený produkt Vylen Pěnová podlaha na zem do dětského od populárního výrobce Vylen máte možnost koupit právě za výprodejovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 225 Kč.
EAN: 8594173456204
Vylen Pěnová podlaha na zem do dětského pokoje 9 dílů KRÉMOVO-HNĚDÁ
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
1 225
Popis produktu

Do dětského pokoje položte 9dílnou pěnovou puzzle podlahu v KRÉMOVO-HNĚDÉ barvě
 
Každé dítě ocení v pokojí místo k odpočinku i na hraní. Zařiďte pro potomka 9dílnou pěnovou puzzle podlahu v KRÉMOVO-HNĚDÉM motivu. Výborně izoluje chlad od země a udrží vaše dítko v tepelném komfortu.
Puzzle je velice odolné, avšak i měkké – poskytuje tak dítěti ideální místo pro trávení času. Vyrábí se ve shodě s normou ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček z kvalitního vylenu. Díky tomu máte vždy 100% jistotu, že je plně zdravotně nezávadné i pro vašeho nejmenšího člena rodiny. Podlaha je vhodná pro děti starší 3 let. Každý z dílů má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm.
Co dělat, když puzzle zašpiníte? Využijte běžné čistící prostředky a omyjte ho v tekoucí vodě. Během malé chvilky máte vše čisté a v původním stavu. Velkou výhodou je, že jemná struktura nedovolí nasáknutí. Co dělat, když puzzle zašpiníte? Využijte běžné čistící prostředky a omyjte ho v tekoucí vodě. Během malé chvilky máte vše čisté a v původním stavu. Velkou výhodou je, že jemná struktura nedovolí nasáknutí.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.