dekorace a styl

Vylen Pěnová hrací podlaha puzzle 20 dílů TLAPKA A MEDVĚD

Akční produkt Vylen Pěnová hrací podlaha puzzle 20 od značky s dlouholetou tradicí Vylen pohodlně seženete v naší internetové nabídce napořád výhodně. Nyní zakoupíte za 2 445 Kč.
EAN: 8594173458963
Vylen Pěnová hrací podlaha puzzle 20 dílů TLAPKA A MEDVĚD
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
2 445
Popis produktu

Pro nejmenší členy rodiny pořiďte hrací puzzle podlahu TLAPKA A MEDVĚD
 
Má vaše dítě v oblibě pohádky o medvídcích a lesních zvířátkách? Zařiďte pro něj v pokoji praktickou pěnovou puzzle podlahu ve vzoru TLAPKA A MEDVĚD. Tvoři se z 20 dílů, které do sebe snadno zapadnou. Díky unikátnímu systému zámků se navíc nemusíte bát, že se od sebe nečekaně odpojí – pevně totiž drží i při zátěži.
Puzzle je velice odolné, avšak i měkké – poskytuje tak dítěti ideální místo pro trávení času. Vyrábí se ve shodě s normou ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček z kvalitního vylenu. Díky tomu máte vždy 100% jistotu, že je plně zdravotně nezávadný i pro vašeho nejmenšího člena rodiny. Je vhodný pro děti starší 3 let. Každý z dílů má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm.
Co dělat, když puzzle zašpiníte? Využijte běžné čistící prostředky a omyjte ho v tekoucí vodě. Během malé chvilky máte vše čisté a v původním stavu. Velkou výhodou je, že jemná struktura nedovolí nasáknutí.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.