dekorace a styl

Vylen Pěnová hrací podlaha pro princezny 9 dílů KORUNKA

Nový produkt Vylen Pěnová hrací podlaha pro princezny od dodavatele kvalitních produktů Vylen jde nakoupit právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Výhodně za skvělou cenu 1 313 Kč.
EAN: 8594173459069
Vylen Pěnová hrací podlaha pro princezny 9 dílů KORUNKA
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
1 313
Popis produktu

Pro každou malou princeznu se hodí pěnová hrací puzzle podlaha KORUNKA s 9 díly
 
Sháníte pro své dítě vhodnou hrací podložku na zem? Pořiďte pro něj 9dílnou pěnovou puzzle podlahu s motivem KORUNKA. Bude pasovat do pokoje každé malé princezny, která si často hrává na zemi a chcete pro ni zajistit teplo i komfort.
Jeden dílek má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm. Vyrábí se z kvalitního vylenu, který je velmi měkký, a navíc snadno omyvatelný. Jeho odolnost potěší každého rodiče, protože dlouho vydrží. Splňuje normu ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček, vy díky tomu máte 100% jistotu, že je puzzle vhodné i pro naše nejmenší. Ideální je pro dítka starší 3 let. Má unikátní systém zamykání, který zajistí, že se jen tak od sebe neoddělí.
Co dělat, jakmile puzzle podlahu náhodou dítě zašpiní? Není třeba zoufat, stačí využít běžné čistící prostředky a máte za chvíli zpátky původní vzhled.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.