dekorace a styl

Vylen Hrací pěnová podlaha do dětského pokoje 9 dílů MEDVÍDEK

Vynikající produkt Vylen Hrací pěnová podlaha do dětského od top značky Vylen jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách napořád výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 298 Kč.
EAN: 8594173459076
Vylen Hrací pěnová podlaha do dětského pokoje 9 dílů MEDVÍDEK
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
1 298
Popis produktu

Pořiďte pro děťátko roztomilou 9dílnou puzzle pěnovou podlahu s motivem MEDVÍDEK
 
Hledáte pro děťátko vhodnou podložku na hraní, která se snadno udržuje v čistotě? Spolehněte se na hrací pěnovou puzzle podlahu s motivem MEDVÍDEK. Má 9 dílů, které do sebe jednoduše uzamknete unikátním systémem. Ten zajistí, že se jen tak nerozjedou jednotlivé díly od sebe.
Jde o kvalitní výrobek z vylenu, který splňuje normu ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček. Hodí se tak i pro nejmenší členy rodiny. Naše doporučení je však od 3 let. Puzzle podlaha je velmi odolná, ale současně příjemná na dotek. Perfektně izoluje chlad země a vaše dítko je spokojené při všech svých činnostech. Každý z dílků má na šířku 34 cm, vysoký je 34 cm a hloubku má 1 cm.
Jaký je správný postup, jakmile se puzzle zašpiní? Je to velmi jednoduché – stačí ho jen omýt a použít běžné čistící prostředky. Během malé chvilky budete mít podlahu opět v původním stavu.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.