dekorace a styl

Vylen Hnědá pěnová podlaha do dětského pokoje 20 dílů ŠEDÁ ZVÍŘÁTKA

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Vylen Hnědá pěnová podlaha do dětského pokoje od přední společnosti Vylen je k dispozici právě zde trvale výhodně. Aktuálně stojí u nás 2 561 Kč.
EAN: 8594173450707
Vylen Hnědá pěnová podlaha do dětského pokoje 20 dílů ŠEDÁ ZVÍŘÁTKA
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
2 561
Popis produktu

Motivy zvířátek jsou oblíbené, pořiďte děťátku pěnovou puzzle podlahu z 20 dílů v šedé variantě
 
Motiv zvířátek udělá radost každému dítěti. Pořiďte mu do dětského pokoje pohodlnou puzzle podlahu ve vzoru ŠEDÁ ZVÍŘÁTKA. Má 20 dílů, které po složení vytvoří velkou plochu pro hraní i odpočívání vaší ratolesti nebo i jejího kamaráda.
Jeden dílek má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm. Vyrábí se z kvalitního vylenu, který je velmi měkký, a navíc snadno omyvatelný. Jeho odolnost potěší každého rodiče, protože dlouho vydrží. Splňuje normu ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček, vy díky tomu máte 100% jistotu, že je puzzle vhodné i pro naše nejmenší. Ideální je pro dítka starší 3 let. Má unikátní systém zamykání, který zajistí, že se jen tak od sebe neoddělí.
Co dělat, jakmile puzzle podlahu náhodou dítě zašpiní? Není třeba zoufat, stačí využít běžné čistící prostředky a máte za chvíli zpátky původní vzhled.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.