dekorace a styl

Vylen Dvanáctidílná puzzle podlaha do dětského pokoje ŠEDÉ HVĚZDY

Akční a ve slevě výrobek Vylen Dvanáctidílná puzzle podlaha do dětského od značky s tradicí a dobrou pověstí Vylen lze nakoupit aktuálně na webu levně! Nabídky již od 1 719 Kč.
EAN: 8594173450028
Vylen Dvanáctidílná puzzle podlaha do dětského pokoje ŠEDÉ HVĚZDY
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
1 719
Popis produktu

Větší podložka na hraní se vždy hodí, pořiďte 12dílnou puzzle podlahu ŠEDÉ HVĚZDY
 
Sháníte pro dítě větší podložku na zem, ať si může v pokoji spokojeně hrát i odpočívat? Pořiďte 12dílnou puzzle podlahu v motivu ŠEDÉ HVĚZDY. Pohodlí a praktičnost máte během chvilky zajištěné. Díky speciálnímu systému zámků se navíc snadno složí a jen tak nerozpojí.
Puzzle je vhodné pro dítko od 3 let věku. Vyrábí se z kvalitního vylenu, který má certifikát, jež potvrzuje splnění normy ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček. Je 100% zdravotně nezávadný a má velmi jemnou strukturu, která zajišťuje nenasákavost. Puzzle je velmi odolné a příjemné na dotek. Jeho výborné izolační vlastnosti potěší nejenom dítě, ale také rodiče.
Velkou výhodou je, že díky unikátnímu systému zámků se puzzle nerozjíždí. Jeden dílek má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm. Je velmi snadno omyvatelné při zašpinění, stačí využít běžné čistící prostředky a máte opět původní vzhled zajištěný.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.