dekorace a styl

Vylen Dětská pěnová puzzle podložka na hraní BERÁNEK Zvolte barvu: Bílá

Výjimečný a žádaný kus Vylen Dětská pěnová puzzle podložka na hraní od značky s dlouholetou historií Vylen snadno získáte u nás právě za výhodné peníze. Výhodně za cenu 204 Kč.
EAN: 8594173455283
Vylen Dětská pěnová puzzle podložka na hraní BERÁNEK Zvolte barvu: Krémová
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
204
Popis produktu

Doplňte vhodnou výbavičku v podobě hrací puzzle podložky ve vzoru BERÁNEK do pokoje dítěte
Rádi byste dotvořili celkovou atmosféru dětského pokoje? Nezapomeňte na vhodnou podložku na hraní a pořiďte děťátku pěnovou puzzle podlahu ve vzoru BERÁNEK. Je dostupná ve čtyřech barvách, což vám zajistí možnost výběru ideální kombinace podle vašich preferencí.
Jeden dílek má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm. Vyrábí se z kvalitního vylenu, který je velmi měkký, a navíc snadno omyvatelný. Jeho odolnost potěší každého rodiče, protože dlouho vydrží. Splňuje normu ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček, vy díky tomu máte 100% jistotu, že je puzzle vhodné i pro naše nejmenší. Ideální je pro dítka starší 3 let. Má unikátní systém zamykání, který zajistí, že se jen tak od sebe neoddělí.
Co dělat, jakmile puzzle podlahu náhodou dítě zašpiní? Není třeba zoufat, stačí využít běžné čistící prostředky a máte za chvíli zpátky původní vzhled.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.