dekorace a styl

Vylen Dětská pěnová hrací podlaha 20 dílů HVĚZDA A MRAK

Ve slevě produkt Vylen Dětská pěnová hrací podlaha 20 od dodavatele kvalitních produktů Vylen můžete sehnat ještě dnes skutečně výhodně. Výhodně za 2 387 Kč.
EAN: 8594173459007
Vylen Dětská pěnová hrací podlaha 20 dílů HVĚZDA A MRAK
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
2 387
Popis produktu

Pro dítka, co mají hlavu v oblacích, pořiďte pěnovou hrací podlahu HVĚZDA A MRAK
 
Rádi byste měli pro dítě dostatek prostoru na hraní, i když je zrovna na chladnější zemi svého pokoje? Pořiďte pro něj dětskou pěnovou puzzle podlahu ve vzoru HVĚZDA A MRAK, která se skládá z 20 dílů. Vaše ratolest se na ni vleze třeba i se svými kamarády.
Puzzle je velice odolné, avšak i měkké – poskytuje tak dítěti ideální místo pro trávení času. Vyrábí se ve shodě s normou ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček z kvalitního vylenu. Díky tomu máte vždy 100% jistotu, že je plně zdravotně nezávadné i pro vašeho nejmenšího člena rodiny. Podlaha je vhodná pro děti starší 3 let. Každý z dílů má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm.
Co dělat, když puzzle zašpiníte? Využijte běžné čistící prostředky a omyjte ho v tekoucí vodě. Během malé chvilky máte vše čisté a v původním stavu. Velkou výhodou je, že jemná struktura nedovolí nasáknutí.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.