dekorace a styl

Vylen Dětská pěnová hrací podlaha 12 dílů DUHA A MRÁČEK

Tento unikátní produkt Vylen Dětská pěnová hrací podlaha 12 od společnosti s úžasnou pověstí Vylen snadno pořídíte právě teď v nabídce pořád výhodně! Právě lze objednat jen za 1 530 Kč.
EAN: 8594173456242
Vylen Dětská pěnová hrací podlaha 12 dílů DUHA A MRÁČEK
Ověřit dostupnost »
Značka: Vylen
1 530
Popis produktu

Pro děti s hlavou v oblacích se hodí 12dílná puzzle podlaha DUHA A MRÁČEK
 
Občas je potřeba, aby se dítě nechalo unést fantazií. Nechte ho proletět v jeho představách třeba na pěnové puzzle podlaze v motivu DUHA A MRÁČEK. Je složená z 12 dílů, které se od sebe jen tak snadno neodepnout díky unikátnímu systémů zámků.
Puzzle je velice odolné, avšak i měkké – poskytuje tak dítěti ideální místo pro trávení času. Vyrábí se ve shodě s normou ČSN EN 71-3+A3 o bezpečnosti hraček z kvalitního vylenu. Díky tomu máte vždy 100% jistotu, že je plně zdravotně nezávadný i pro vašeho nejmenšího člena rodiny. Je vhodný pro děti starší 3 let. Každý z dílů má na šířku 34 cm, na výšku 34 cm a hloubka je 1 cm.
Co dělat, když puzzle zašpiníte? Využijte běžné čistící prostředky a omyjte ho v tekoucí vodě. Během malé chvilky máte vše čisté a v původním stavu. Velkou výhodou je, že jemná struktura nedovolí nasáknutí.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.