dekorace a styl

The Brooklyn Kids Sametový sedací vak EARS s vyztuženýma ušima pro děti Zvolte barvu: Modrá

Tento zlevněný výrobek The Brooklyn Kids Sametový sedací vak EARS s vyztuženýma od kvalitního výrobce The Brooklyn Kids jednoduše můžete najít tady teď za zcela nejnižší cenu! Ceny již od 3 422 Kč.
The Brooklyn Kids Sametový sedací vak EARS s vyztuženýma ušima pro děti Zvolte barvu: Světle růžová
Popis produktu

Pořiďte děťátku sametový sedací vak EARS s vyztuženýma ušima
 
Vybavte dětský pokoj praktickým a elegantním vakem na sezení EARS s vyztuženýma ušima. Je dostupný v pěti barvách – modré, žluté, šedé, burgundy a světle růžové. Doladíte ho tak do pokoje malé dívenky i kluka. Velkou výhodou je, že kuličková výplň se dokonale přizpůsobí dětskému tělu, takže zajistí vašemu děťátku pohodlnou polohu při jeho odpočinku.
Na povrchu je potah z příjemného veluru a uvnitř se nachází 100 l ekologické kuličkové výplně. Šířka vaku včetně uší je 98 cm, jeho výška je 46 cm a hloubku má 60 cm. Vše je vyráběno s certifikátem Státního hygienického ústavu PZH a hodí se pro dítka starší 3 let. Dá se jednoduše vyprat – stačí vzít snímatelný potah a vytáhnout kuličkovou výplň, pak už jen zapnete pračku na 30 °C a vyhněte se obloukem sušičce i bělení.
Je potřeba počítat s tím, že náplň časem ztratí svůj objem. Z tohoto důvodu byste ji měli doplnit, aby byl puf stále kyprý a tvarovaný. Kuličky granulí jsou trochu neposlušné a rády utíkají, při přelévání je třeba dávat pozor.
 
Výrobek není určený ke hře. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.