dekorace a styl

The Brooklyn Kids Sametový sedací pytel FUNNY BUNNY s kapsami a polštářkem Zvolte barvu: Žlutá

Žádaný produkt The Brooklyn Kids Sametový sedací pytel FUNNY BUNNY s od spolehlivého výrobce The Brooklyn Kids snadno naleznete tady teď právě za extra cenu! Nabídky již od 4 306 Kč.
The Brooklyn Kids Sametový sedací pytel FUNNY BUNNY s kapsami a polštářkem Zvolte barvu: Světle šedá
Popis produktu

Nechte dítě usednout do sametového pytle FUNNY BUNNY s kapsami a polštářkem
 
Zajistěte pro děťátko pohodlné místo pro odpočinek. V sametovém sedacím pytli FUNNY BUNNY s kapsami a polštářkem najde společníka na každý den, kterého navíc snadno doladíte ke zbylým doplňkům dětského pokoje. K výběru máte pro dítě z 5 barevných variant – žluté, modré, mátové, růžové a šedé. Najdete tak ideální odstín do pokoje každé ratolesti.
Pytel je z certifikovaných materiálů, splňuje tak OEKO-TEX Standard 100 i normy Státního hygienického ústavu PZH. Vyrábí se z veluru a uvnitř je ekologická kuličková výplň o objemu 170 l. Má praktické rozměry, kdy na šířku má 70 cm, vysoký je 90 cm a hloubku má 70 cm. Výška sedu je v 32 cm a hloubka v 33 cm. Uši má dlouhé 32 cm.
Díky snímatelnému potahu a vnitřnímu sáčku s výplní je pravidelná údržba velice snadná. Stačí využít pračku na 30 °C, vyhnout se bělidlu a sušičce. Avšak počítejte s tím, že náplň časem ztratí svůj objem. Poté by se měla doplnit, aby byl puf stále kyprý a tvarovaný. Kuličky granulí jsou trochu neposlušné a rády utíkají, proto je při přelévání třeba dávat pozor.
 
Výrobek není určený ke hře. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.