dekorace a styl

The Brooklyn Kids Hravý sedací pytel HIPPO s kapsami do dětského pokoje Zvolte barvu: Růžová

Unikátní produkt The Brooklyn Kids Hravý sedací pytel HIPPO s kapsami od dodavatele kvalitních produktů The Brooklyn Kids snadno najdete u nás výhodně! Akční cena již od 3 864 Kč.
The Brooklyn Kids Hravý sedací pytel HIPPO s kapsami do dětského pokoje Zvolte barvu: Limetková
Popis produktu

Pořiďte pro dítě hravý sedací pytel HIPPO s kapsami
 
Vyzdobte pokoj dítěte vhodnými doplňky. Mezi praktické součásti, které by neměly chybět v žádném dětském království, patří sedací pytel HIPPO s kapsami.
Po bocích má kapsy na drobnosti. Mezi jeho velké přednosti patří přizpůsobivost dětskému tělíčku – ekologická kuličková výplň s objemem 160 l okopíruje jeho tvar a odpočinek je pro dítko mnohem pohodlnější. Na povrchu je kvalitní potahová tkanina, kterou můžete mít ve 4 barevných variantách – růžové, tyrkysové, hořčicové a limetkové. Vše tak doladíte do aktuálního stylu pokoje, ať je od holky nebo kluka.
Výška vaku je 62 cm, šířka 67 cm a hloubka 60 cm. Sed je ve výšce 32 cm a hloubku má 33 cm. Při údržbě se vyhněte sušičce a bělidlu. Snadno vak vyperete v pračce na 30 °C díky snímatelnému potahu a vyjmutelné kuličkové výplni. Počítejte s tím, že náplň časem ztratí svůj objem. Aby byl puf stále kyprý a tvarovaný, je potřeba ji doplnit. Dobré je také pamatovat na to, že kuličky granulí jsou trochu neposlušné a rády utíkají, při přelévání je třeba dávat pozor.
Výrobek není určený ke hře. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.