dekorace a styl

The Brooklyn Kids Dětský sedací vak HIPPO s certifikovaným odnímatelným potahem Zvolte barvu: Žlutá

Super výrobek The Brooklyn Kids Dětský sedací vak HIPPO s od značky s dlouholetou historií The Brooklyn Kids můžete najít tady teď právě za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 3 864 Kč.
The Brooklyn Kids Dětský sedací vak HIPPO s certifikovaným odnímatelným potahem Zvolte barvu: Šedá
Popis produktu

Vybavte dětský pokoj dětským sedacím vakem HIPPO s certifikovaným odnímatelným potahem
 
Velkou výhodou je, že ekologická kuličková výplň se vytvaruje podle těla děťátka, zvýší se tím pohodlnost při odpočinku a dítko bude spokojenější. Rozměry jsou praktické a napasujete tak vak do každého pokojíčku. Na šířku má 67 cm, jeho výška je 62 cm a hloubka 60 cm. Sed je ve výšce 32 cm a hloubku má 33 cm.
Použitá potahová tkanina je z kvalitního materiálu a lze ji prát na 30 °C v pračce, což usnadňuje celou údržbu. Stačí jen vytáhnout vnitřní sáček s kuličkami. Akorát se vyhněte sušičce a bělidlu pro zachování kvality materiálů. Vak splňuje certifikaci OEKO-TEX Standard 100 pro využití i u nejmenších dětí, doporučujeme ho u starších 3 let.
Myslete také na to, že náplň časem ztratí svůj objem. Proto by se měla poté doplnit, aby byl puf stále kyprý a tvarovaný. Kuličky granulí jsou trochu neposlušné a rády utíkají, při přelévání je třeba dávat pozor.
Výrobek není určený ke hře. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.