dekorace a styl

The Brooklyn Kids Dětský sedací vak FUNNY BUNNY s opěradlem a oušky Zvolte barvu: Šedá

Hodně prodávaný produkt The Brooklyn Kids Dětský sedací vak FUNNY BUNNY s od značky s dobrým jménem The Brooklyn Kids lze zakoupit v aktuální nabídce trvale výhodně. Momentálně v akci za 4 306 Kč.
The Brooklyn Kids Dětský sedací vak FUNNY BUNNY s opěradlem a oušky Zvolte barvu: Růžová
Popis produktu

Do dětského pokoje pořiďte sedací vak FUNNY BUNNY s opěradlem a oušky
 
I dítě si při svém hraní musí jednou za čas odpočinout. Pořiďte do jeho pokoje sedací vak FUNNY BUNNY s opěradlem, který poskytne pohodlí při sezení i oporu dětským zádům. Můžete si ho vybrat v pěti barevných variantách – šedé, žluté, zelené, modré a béžové. Ideální odstín si tak najde každé dítko.
Velkou výhodou sedacího vaku je jeho přizpůsobivost. Použitá ekologická kuličková výplň o objemu 170 l dokonale okopíruje tvar těla vaší ratolesti, která si v něm užije mnohem lepší odpočinek. Mašlička ve tvaru zaječích uší poslouží jako polštářek nebo pohodlná opěrka.
Hodí se pro děti od 3 let. Jeho šířka je 70 cm, výšku má 90 cm a hloubka je 70 cm. Výška sedu je 32 cm a hloubka 33 cm. Ouška mají 32 cm na délku. Díky snímatelnému potahu a vnitřnímu sáčku s kuličkovou výplní je údržba velmi jednoduchá. Stačí ho jen hodit do pračky na 30 °C a vyhnout se bělení i sušičce.
Počítejte s tím, že náplň časem ztratí svůj objem, proto byste ji měli doplnit, aby byl puf stále kyprý a tvarovaný. Kuličky granulí jsou trochu neposlušné a rády utíkají, při přelévání je třeba dávat pozor.
Výrobek není určený ke hře. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.