Sweet Grace

Dnes už legendární kolekce vůní, olejů, vosků a svíček Sweet Grace od amerického výrobce Bridgewater Candles. Jedná se o nejžádanější vůni, jejíž základ tvoří vášnivé ovoce s jiskrami čaje a klasické pačuli. Vůni Sweet Grace lze díky její obrovské oblíbenosti zakoupit ve spoustě různých provedení - klasické i luxusní svíčky, vonné oleje a vosky, vonné sáčky i třeba vůni do auta.

S vůní Sweet Grace nemůžete šlápnout vedle. Je svým způsobem neutrální a tak se hodí do jakéhokoliv prostředí. Pokud například vybíráte dárek ženě, nemůžete šlápnout vedle ...

Zobrazuji 1 až 6 z 6
-24%

Bridgewater Candle Company

Vonný olej Sweet Grace, 10 ml

rating

Vonný olej Sweet Grace do aromalamp s kapátkemz kolekce Bridgewater Candle Co.. Aplikujte pouze pár kapek vonného oleje Sweet Grace do aromalampy, kte..

189 Kč

249 Kč

Cena bez DPH: 156 Kč

17 text_instock

-5%

Bridgewater Candle Company

Vonný sáček Sweet Grace 115 ml

rating

Vonný sáček z kolekce Sweet Grace. Objem 115 ml náplně. Papírový pytlíček plněný vonnou směsí s vůní Sweet Grace nabízí několik možností použití. Může..

119 Kč

125 Kč

Cena bez DPH: 98 Kč

7 text_instock

-22%

Bridgewater Candle Company

Vonný vosk Sweet Grace, 73 g

rating

Vonný vosk Sweet Grace americké firmy Bridgewater Candle Co. umožňuje ideálně provonět celý pokoj. Rozpusťte vosk v horní části aromalampy pomocí běžn..

179 Kč

229 Kč

Cena bez DPH: 148 Kč

7 text_instock

-13%

Bridgewater Candle Company

Votivní svíčka Sweet Grace, 56 g

rating

Votivní svíčka Sweet Grace v pěkné dárkové krabičce je vhodný dárek i dekorace do vaše pokoje. Tato votivní svíčka Sweet Grace intenzivně provonní váš..

69 Kč

79 Kč

Cena bez DPH: 57 Kč

22 text_instock

-12%

Bridgewater Candle Company

Vůně do auta Sweet Grace

rating

Vůně do auta z kolekce Sweet Grace. Uvnitř krytu je zasunut nosič obsahující 100% vonný olej vůně Sweet Grace. Po připevnění pomocí klipu na výdech ve..

149 Kč

169 Kč

Cena bez DPH: 123 Kč

9 text_instock

-7%

Bridgewater Candle Company

Prostorová vůně ve spreji Sweet Grace, 177 ml

rating

Pokojová vůně Sweet Grace na provonění jakéhokoliv druhu interiéru. Přípravek na vodní bázi pro maximální provonění vaši domácnosti. Rychlým stříknutí..

299 Kč

320 Kč

Cena bez DPH: 247 Kč

2 text_instock

Zobrazuji 1 až 6 z 6