MISIOO Velká pěnová hrací podložka KVĚT pro malé i větší děti Zvolte barvu: Lila

Kvalitní a žádaný kousek MISIOO Velká pěnová hrací podložka KVĚT pro malé i větší od dodavatele zboží MISIOO lze získat na našich stránkách teď výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 2 699 Kč.
MISIOO Velká pěnová hrací podložka KVĚT pro malé i větší děti Zvolte barvu: Lila
Značka: MISIOO
2 699 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Hraní, odpočívání nebo jen sezení – to vše dítku může podniknout s velkou pěnovou podložkou KVĚT
Baví vaše dítě hraní na zemi? Plazí se nebo zrovna učí chodit? Pořiďte pro něj pevnou, ale zároveň na dotek měkkou podložku ve tvaru KVĚT, na které bude zajištěná izolace od chladné podlahy. Jde o stylový doplněk pokoje, který se hodí pro malá i větší dítka. Snadno ho navíc můžete přemístit třeba i do obýváku nebo jiné místnosti vaší domácnosti.
Podložku je možné využít nejenom na hraní, ale třeba i jako ochranný mantinel, kobereček nebo křesílko. Vybírat ji můžete pro dítko starší 6 měsíců ve 3 barvách – šedé, lila a světle hnědé.
Vyrábí se ručně z certifikovaných materiálů – snímatelný potah je ze 100% polyesteru, který se dá jednoduše vyprat v běžné pračce na 30 °C. Výplň je ze špičkové PUR pěny. Obojí zajišťuje, že je vhodná i pro malé alergiky. Má v průměru 160 cm a na výšku 5 cm.
Výrobek je určený ke hře pod dohledem dospělé osoby. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.