dekorace a styl

MISIOO Sametová dětská hrací sada HRAD s pěnovým bazénkem a míčky Zvolte barvu: Světle hnědá

Akční kousek MISIOO Sametová dětská hrací sada HRAD s pěnovým bazénkem od skvělého a známého výrobce MISIOO snadno seženete v naší internetové nabídce skutečně levně. Právě lze objednat jen za 6 042 Kč.
EAN: 5904280172066
MISIOO Sametová dětská hrací sada HRAD s pěnovým bazénkem a míčky Zvolte barvu: Růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: MISIOO
6 042
Popis produktu

Hrát si a u toho rozvíjet kreativitu dítě zvládne s pomocí sametové hrací sady HRAD
Mějte pro potomka zábavu na každý den roku, ať venku prší, sněží nebo jsou tropické teploty. Sametová dětská hrací sada HRAD s pěnovým bazénkem a míčky vytvoří úsměv na tváři každé ratolesti. Bude bavit dítě dlouhé hodiny, podpoří jeho kreativitu a spokojený rodič si může také chvíli odpočinout od vymýšlení činností pro zabavení malého rošťáka.
Sada se vyrábí ručně ze špičkových materiálů, které jsou 100% antialergenní. Výplň jednotlivých částí tvoří 100% PUR pěna a snímatelný potah je vyrobený ze 100% polyesteru, snadno ho tak vyperete při zašpinění v pračce. Balónky jsou ze 100% LDPE a jejich výhodou je, že nemají typický zápach plastu, navíc se po zmáčknutí navrátí do původního tvaru. Běžná očista je navíc jednoduchá – stačí jen otřít vlhkým hadříkem.
Hrací sada je dostupná ve 3 barevných variantách – šedé, růžové a světle hnědé. Nosnost je přibližně 15 kg a hodí se pro dítka starší 12 měsíců.
Výrobek je určený ke hře pod dohledem dospělé osoby. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.