dekorace a styl

MISIOO Dětské multifunkční hřiště, pohovka a bazén v jednom 3IN1 Zvolte barvu: Šedá

Kvalitní a levný produkt MISIOO Dětské multifunkční hřiště, pohovka a bazén v od známé kvalitní značky MISIOO snadno seženete zde za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 8 615 Kč.
EAN: 5903313562966
MISIOO Dětské multifunkční hřiště
Ověřit dostupnost »
Značka: MISIOO
8 615
Popis produktu

Zajistěte pro potomka nekončící zábavu se sametovým multifunkčním hřištěm a suchým bazénem
Vymýšlet neustále nové činnosti pro děti je občas náročné, aby se zaměstnaly na delší čas. Avšak když můžete dítku dopřát hračku, se kterou se zabaví na několik dlouhých hodin, je to ideální stav, co myslíte?
Pro neúnavného potomka pořiďte dětské multifunkční hřiště, které v sobě skrývá navíc pohovku a suchý bazén. Všechny prvky k sobě ladí a jejich poskládáním či rozložením dosáhne ratolest jiného druhu zábavy. Do bazénu si navíc můžete pořídit i plastové míčky a dopřát tak dítku ještě o něco lepší zábavu.
Hrací sada je dostupná ve 3 barevných variantách – světle hnědé, šedé a lila. Výplň se vyrábí ze 100% PUR pěny a snímatelný potah ze 100% polyesteru, vše je plně antialergenní. Při zašpinění ho navíc snadno vyperete na 30 °C v běžné pračce.
Plastové míčky nejsou součástí balení. Výrobek je určený ke hře pod dohledem dospělé osoby. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.