MISIOO Bytelný suchý bazének pro děti se 150 míčky Zvolte barvu: Růžová s růžovými míčky

Velmi oblíbený výrobek MISIOO Bytelný suchý bazének pro děti se od značky se skvělou pověstí MISIOO jde sehnat nyní výhodně. Nyní pořídíte jen za 1 365 Kč. EAN: 5903313982597
MISIOO Bytelný suchý bazének pro děti se 150 míčky Zvolte barvu: Růžová s růžovými míčky
Značka: MISIOO
1 365 Dostupnost: není skladem 1 606 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Nechte dítě bezpečně dovádět v suchém bazénku s míčky
Chcete dopřát dítěti bazén, ve kterém by si mohlo bezpečně hrát v každém ročním období? Bytelný suchý bazének se 150 míčky od Misioo je ideální volbou a udělá radost všem dítkům od 6 měsíců.
Jde o poctivou ruční výrobu z měkkého materiálu a v ergonomickém designu. Balónky jsou velmi elastické a při stlačení se nedeformují. Jejich velkou předností je, že nemají typický plastový zápach, vyrábí se ze 100% LDPE. Potah bazénku je z 52% bavlny a 48% polyesteru, uvnitř je výplň z antialergenní PUR pěny.
Bazének je dostupný ve 3 barevných variantách, ale pokud byste chtěli duhovější, je možné dokoupit míčky i v jiných odstínech:
Základní varianta šedá s modrými balónky, doplňující světle modrá, perleťová, stříbrná.
Základní varianta šedá s růžovými balónky, doplňující světle růžová, perleťová, stříbrná.
Základní varianta růžová s růžovými balónky, doplňující světle růžová, perleťová, stříbrná.
Bezpečné hraní je základ, zajistěte vhodné hračky i pro svého potomka a užívejte si společné chvilky s větším klidem i spokojeností.

Výrobek je určený ke hře pod dohledem dospělé osoby. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.