dekorace a styl

Marburg Vinylový nástěnný mural BALONY A LETADLA do dětského pokoje

Hodně oblíbený produkt Marburg Vinylový nástěnný mural BALONY A od známého výrobce Marburg snadno najdete momentálně na webu za super peníze! Zrovna nyní za cenu 2 069 Kč.
EAN: 4001860458594
Marburg Vinylový nástěnný mural BALONY A LETADLA do dětského pokoje
Ověřit dostupnost »
Značka: Marburg
2 069
Popis produktu

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:      • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování. Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.