dekorace a styl

Marburg Velkoplošná tapeta mural STROM do dětského pokoje

Tento diskontní kus Marburg Velkoplošná tapeta mural STROM od top značky Marburg seženete momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Nabídka již od 2 069 Kč.
EAN: 4001860458792
Marburg Velkoplošná tapeta mural STROM do dětského pokoje
Ověřit dostupnost »
Značka: Marburg
2 069
Popis produktu

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:      • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování. Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.