dekorace a styl

Marburg Omyvatelná tapeta DINOSAUŘI na stěnu do dětského pokoje Barva: Tmavě zelená

Velmi prodávaný produkt Marburg Omyvatelná tapeta DINOSAUŘI na stěnu do od společnosti s výborným jménem Marburg je k dispozici zrovna za výprodejovou cenu! Ceny již od 1 659 Kč.
EAN: 4001860458013
Marburg Omyvatelná tapeta DINOSAUŘI na stěnu do dětského pokoje Barva: Světle zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: Marburg
1 659
Popis produktu

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:      • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování. Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.