Marburg Omyvatelná dětská tapeta metr TROPICKÁ ZVÍŘATA na stěnu Rozměr: 53 cm x 270 cm

Ve slevě kus Marburg Omyvatelná dětská tapeta metr TROPICKÁ ZVÍŘATA od naší známé značky Marburg je k sehnání tady teď právě za extra cenu! Nyní nakoupíte za 666 Kč. EAN: 4001860458860
Marburg Omyvatelná dětská tapeta metr TROPICKÁ ZVÍŘATA na stěnu Rozměr: 53 cm x 270 cm
Značka: Marburg
666 Dostupnost: není skladem 912 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:      • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování. Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.