Marburg Omyvatelná dětská tapeta metr LESNÍ KAMARÁDI na stěnu

Tento kvalitní produkt Marburg Omyvatelná dětská tapeta metr LESNÍ KAMARÁDI na od značky se zárukou kvality Marburg můžete nakoupit v naší aktuální nabídce napořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 666 Kč. EAN: 4001860458747
Marburg Omyvatelná dětská tapeta metr LESNÍ KAMARÁDI na stěnu
Značka: Marburg
666 Dostupnost: není skladem 912 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:
     • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování.
Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE.
Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.
Neodolatelný produkt máte možnost najít rovněž na stránkách v sekci dekorace a doplňky do celého bytu! Nyní získáte skvělé produkty z této známé sekce snadno online. Přední výrobce Marburg dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment za neuvěřitelně výhodné ceny! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další vybrané kousky od značky Marburg. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.