dekorace a styl

Marburg Odolná dětská tapeta JEDNOROŽCI na zeď Barva: Tmavá

Oblíbený a akční produkt Marburg Odolná dětská tapeta JEDNOROŽCI na od známého předního výrobce Marburg lze nakoupit momentálně na našich stránkách za super cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 659 Kč.
EAN: 4001860458211
Marburg Odolná dětská tapeta JEDNOROŽCI na zeď Barva: Světlá
Ověřit dostupnost »
Značka: Marburg
1 659
Popis produktu

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:      • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování. Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.