dekorace a styl

Marburg Nástěnný mural imitace KOBERCE fialový

Často hledaný produkt Marburg Nástěnný mural imitace od našeho předního výrobce Marburg jednoduše získáte aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 2 073 Kč.
EAN: 4001860469477
Marburg Nástěnný mural imitace KOBERCE fialový
Ověřit dostupnost »
Značka: Marburg
2 073
Popis produktu

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:      • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování. Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.