dekorace a styl

Marburg Nástěnná velkoplošná tapeta DŽUNGLE

Super produkt Marburg Nástěnná velkoplošná tapeta značky Marburg máte možnost koupit zrovna dneska trvale výhodně! Právě nyní za 2 520 Kč.
EAN: 4001860472019
Marburg Nástěnná velkoplošná tapeta DŽUNGLE
Ověřit dostupnost »
Značka: Marburg
2 520
Popis produktu

Vytvořte si doma jedinečnou atmosféru tapetou DŽUNGLE inspirovanou exotickými rostlinami
Nástěnná malba je 212 cm široká a 270 cm vysoká. Je složena ze 4 panelů o rozměrech 53 cm na 270 cm. Jedná se o tapetu se vzorem, kde je důležité, aby na sebe jednotlivé pruhy precizně navazovaly.

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:      • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování. Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.