dekorace a styl

Marburg Dekorativní velkoplošná tapeta PRUHY hnědé

Výjimečný produkt Marburg Dekorativní velkoplošná tapeta od značky se zárukou kvality Marburg jednoduše získáte zrovna dneska za extra cenu. Právě lze objednat jen za 2 073 Kč.
EAN: 4001860469392
Marburg Dekorativní velkoplošná tapeta PRUHY hnědé
Ověřit dostupnost »
Značka: Marburg
2 073
Popis produktu

Pomocí vliesových tapet si snadno a rychle vydekorujete své místnosti. Poradíme vám, jak na to:      • Vliesové tapety můžete použít na veškeré povrchy v interiéru, které se tapetují. Před lepením stěny natřete penetračním tapetovacím nátěrem.
     • Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo naneste přímo na stěnu, doporučujeme použít speciální tapetovací váleček.
     • Tapetu pevně přitlačte pomocí gumového válečku nebo tapetovací stěrky a přesah odřízněte odlamovacím nožem. Vliesovou tapetu můžete i předem nastříhat.
     • Pokud zatoužíte po změně, můžete vliesové tapety jednoduše odstranit a měnit bez obvyklé námahy. Stěny po stržení jsou ihned připraveny pro další tapetování. Podrobnější návod a více praktických rad se dozvíte ZDE. Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.