dekorace a styl

Makura Dřevěná stolní společenská hra LUČNÍ ZÁVOD

Velmi žádaný produkt Makura Dřevěná stolní společenská hra od této skvělé značky Makura lze pořídit v naší nabídce ve slevě. Cena již od 1 329 Kč.
EAN: 0708828931789
Makura Dřevěná stolní společenská hra LUČNÍ ZÁVOD
Ověřit dostupnost »
Značka: Makura
1 329
Popis produktu

Užijte si s dětmi zábavu s dřevěnou společenskou hrou LUČNÍ ZÁVOD
Včelka, beruška a motýl se na louce plné hmyzích a zvířecích diváků sází, kdo ji přeletí nejdříve. Každý startuje na předem zvolené kytičce a úkolem je se co nejrychleji přemístit na protější kytičku stejné barvy. Pravidla jsou jednoduchá – hráči hází kostkou dle hodinových ručiček a postoupit mohou jen na barvu pole, která jim padne. Pokud máte starší hráče, je možné zavést náročnější vylepšení, kdy se mohou vzájemně „vyhodit“ – stejně jako třeba v jiných stolních hrách Vše je na domluvě přítomných dítek.
Ideální je hrát ve 2-3 hráčích, kteří jsou starší 3 let. Společenská hra LUČNÍ ZÁVOD je s láskou vyrobená z kvalitního bukového dřeva v České republice. Splňuje certifikát ČSN EN 71-1,2,3 a je tak plně bezpečná pro vaše děti. Díky praktickým rozměrům ji můžete jednoduše zabalit třeba i na dovolenou – má na šířku 32 cm, na výšku 2,5 cm a délka je 32 cm.
Jako dárek dostanete ke hře dvě semínka buku lesního, které můžete s ratolestmi zasadit třeba na zahradě a nechat vyrůst v urostlé stromy.
Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.