dekorace a styl

Makura Dřevěná naučná vkládačka NUKI pro děti Varianta: Zvířata ze zoo

Tento oblíbený kousek Makura Dřevěná naučná vkládačka NUKI pro děti od top značky Makura je k sehnání tady pořád výhodně. Akční cena již od 1 269 Kč.
EAN: 0708828931796
Makura Dřevěná naučná vkládačka NUKI pro děti Varianta: Obrázky a puntíky
Ověřit dostupnost »
Značka: Makura
1 269
Popis produktu

Užijte si zábavu s bukovou vkládačkou NUKI
S dřevěnou vkládačkou NUKI mohou dítka zažít spoustu legrace. Kromě hraní jednotlivě si mohou i ve skupině dát závody o nejrychlejší skládání nebo třeba třídění. Variant na zabavení je více a záleží jen na hráčích, kterou zvolí. Je vyrobená ze špičkového bukového dřeva v České republice a vy tak máte záruku kvality.
Dostupných je 12 variant, ze kterých můžete vybírat dle věku nebo zálib dítěte: Zvířata ze zoo, Domácí zvířata, Mořští živočichové, Ptáci, Hmyz, Lesní zvířata, Příklady na sčítání I., Příklady na sčítání II., Příklady na odčítání I., Příklady na odčítání II., Domečky a čísla, Obrázky a puntíky. S pomocí připravených zámků (v balení 2 ks) navíc můžete jednotlivé motivy mezi sebou spojit a vytvořit jednu obří vkládačku.
Vkládačka je vhodná pro dítka starší 3 let. Dostanete k ní navíc dárek – dvě semínka buku lesního, která si můžete s ratolestmi zasadit třeba na zahradě a nechat růst společně s vaším dítkem.
Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.