dekorace a styl

Lumali Sametové ochranné hnízdečko KOKON 3v1 pro miminko RŮŽOVÉ

Tento kvalitní kousek Lumali Sametové ochranné hnízdečko KOKON 3v1 od společnosti s úžasnou pověstí Lumali máte možnost sehnat na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 845 Kč.
EAN: 5904653740977
Lumali Sametové ochranné hnízdečko KOKON 3v1 pro miminko RŮŽOVÉ
Ověřit dostupnost »
Značka: Lumali
1 845
Popis produktu

Dokonalé hnízdečko které poroste s vašim dítětem
Hnízdečko je navrženo tak, aby vašemu miminku poskytlo maximální pohodlí a zároveň vás uchvátilo svým elegantním designem. Ušito z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek a zároveň bezpečný pro dětskou pokožku. Navíc má certifikát Oeko-Tex®Standard a prohlášení o shodě CE.
Hnízdečko nabízí hned tři funkce v jednom – oboustranné hnízdečko, mantinel ve tvaru copu a podložku. A co víc? Je dostupné v několika krásných  barvách, které se snadno hodí do každého dětského pokoje.
Představte si, jak vaše miminko spokojeně spí v tomto útulném hnízdečku, které mu poskytuje pocit bezpečí a pohodlí. A vy? Můžete si být jisti, že jste pro své dítě zvolili to nejlepší. KOKON 3v1 roste s vaším miminkem a díky své multifunkčnosti jej budete moci využívat dlouho a v mnoha situacích – jako cestovní postýlka, podložka na hraní nebo přebalovací pult.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.