dekorace a styl

LIV Design Závěsné relaxační lehátko VIKOS DOUBLE do bytu i na zahradu Zvolte barvu: LIV – Šedomodrá, Varianta: Vnitřní použití

Často hledaný produkt LIV Design Závěsné relaxační lehátko VIKOS DOUBLE do bytu i na od známého předního výrobce LIV Design můžete získat na našich stránkách teď právě trvale výhodně. Zrovna nyní za cenu 37 898 Kč.
LIV Design Závěsné relaxační lehátko VIKOS DOUBLE do bytu i na zahradu Zvolte barvu: LIV - Šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: LIV Design
37 898
Popis produktu

Užijte si kvalitní odpočinek v designovém závěsném lehátku VIKOS DOUBLE, vhodné do exteriéru i interiéru
 
Udělat si čas na sebe je základ spokojeného života. Myslete na své potřeby. Ať je jakákoliv denní doba, v závěsném relaxačním lehátku VIKOS DOUBLE najdete dokonalý odpočinek. Křeslo je dílem české designérky Lindy Vrňákové z LIV Design a jeho originální vzhled jen tak neomrzí.
Lehátko je z kvalitní lakované oceli, dubu a zavěšuje se na polyamidová lana. Unese celých 200 kg, takže si na něj můžete vlézt bezpečně vy nebo třeba také partner či vaše dítě. Dá se využít nejenom v domácnosti, ale také třeba na terase. Pro každé umístění je připravené jiné barevné provedení. U vnitřního použití můžete vybírat mezi barvou béžovou, hořčicovou, šedomodrou, červenou, tmavě šedou nebo světle šedou. Na venkovní použití je možné zvolit barvu šedou, šedohnědou či tmavě šedou.
Matrace se vyrábí z kvalitní španělské látky Aqua Clean. Její předností je odolnost vůči oděrům, příjemnost na dotek, a navíc drží dlouho stejnou barvu. Díky outdoor materiálu je vše prodyšné a nepromokavé. Výplň tvoří masážní certifikované míčky, které podporují celkový zdravý stav těla a prokazatelně uvolňují svalstvo.
A co dělat, pokud náhodou lehátko zašpiníte? Navlhčeným hadříkem vše vyčistěte. U výraznějších nečistot je vhodné využít parní vysavač na 40 °C.
Barvy na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.