dekorace a styl

Happy lights Světlo do dětského pokoje LOĎ přírodní

Velmi žádaný výrobek Happy lights Světlo do dětského od výrobce se zárukou kvality Happy lights jde nakoupit tady a teď právě levně. V akci za 4 122 Kč.
Happy lights Světlo do dětského pokoje LOĎ přírodní
Popis produktu

Pořiďte do dětského pokoje dřevěné osvětlení LOĎ
 
Pořiďte do dětského pokoje svého malého námořníka dřevěnou lampu ve tvaru LOĎ a zajistěte pro něj stylové osvětlení na každý večer.
Jde o špičkovou certifikovanou výrobu z kvalitního borovicového dřeva, které se poté ručně brousí a několikrát lakuje barvou na vodní bázi. Má na šířku 30 cm, na výšku 43 cm a hloubka je 5,4 cm. Vleze se díky tomu nejenom na noční stolek nebo skříňku, ale dá se s pomocí otvorů na zadní části lampy zavěsit i na zeď. Zvlášť rodiče menších dětí zajisté ocení možnost vypínače se stmívačem na kabelu.
Do lampy se hodí žárovka 1,5 W LED a zajistí vám teplé bílé světlo, u kterého se bude výborně usínat i odpočívat. Vstup zásuvného napájecího zdroje je AC 100-240 a výstup je DC 5V. Životnost je přibližně 10 000 svítivých hodin.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
Pokyny k ekologické likvidaci najdete tady.