dekorace a styl

Happy lights Dřevěná lampa do dětského pokoje VRTULNÍK šedý

Tento diskontní kus Happy lights Dřevěná lampa do dětského od známé společnosti Happy lights jednoduše můžete najít zde teď za super peníze. Nyní pořídíte jen za 3 868 Kč.
Happy lights Dřevěná lampa do dětského pokoje VRTULNÍK šedý
Popis produktu

Designová lampa VRTULNÍK do dětského pokoje z masivního dřeva
 
Pořiďte dítěti do pokoje praktický doplněk, který je stylový a pomůže mu zahnat všechny bubáky pod postelí. Vyberte pro něj dřevěnou lampu s motivem VRTULNÍK s teplým bílým světlem.
Vyrábí se z masivního borovicového dřeva špičkové kvality, ručně brousí a lakuje do 3 různých barevných variant s pomocí barvy na vodní bázi – dostupná je v modré, šedé a zelené. Výrobce klade důraz na detail, vy tak získáte perfektní kus bez chyb. Má na šířku 31 cm, vysoká je 29 cm a hloubka je 5,4 cm.
Výhodou je, že lampu můžete nejenom postavit na noční stolek, ale také pověsit na zeď díky otvorům na zadní části. Její životnost je přibližně 10 000 hodin svítivosti. Zásuvný napájecí zdroj má na vstupu AC 100-240 a u výstupu DC 5V.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
Pokyny k ekologické likvidaci najdete tady.