dekorace a styl

Happy lights Dětská lampa ze dřeva HASIČSKÉ AUTO červené

Kvalitní a levný produkt Happy lights Dětská lampa ze dřeva od dodavatele se skvělou pověstí Happy lights máte možnost sehnat ještě dnes ve výhodné akci. Akční ceny již od 4 122 Kč.
Happy lights Dětská lampa ze dřeva HASIČSKÉ AUTO červené
Popis produktu

Vyberte pro malého hrdinu tematickou lampu ze dřeva ve tvaru HASIČSKÉ AUTO
 
Mít příjemné světlo v teplých tónech v dětském pokoji je základ spokojeného odpočinku. Pořiďte hravou lampu pro malého hasiče ve tvaru HASIČSKÉ AUTO. Dostupná je ve dvou barevných variantách – červené a šedé.
Jde o poctivou ruční výrobu, kdy se borovicové dřevo vybrousí a několikrát nalakuje barvou na vodní bázi. S praktickými rozměry potěšíme každého rodiče, protože se lampa vleze nejenom na noční stolek nebo skříňku, ale dá se také snadno zavěsit na zeď díky otvorům na zadní části osvětlení. Její šířka je 44 cm, výška 22 cm a hloubka 5,4 cm. Na vstupu má zásuvný napájecí zdroj AC 100-240 a na výstupu DV 5V. Výhodou je, že je vybavena vypínačem se stmívačem na kabelu.
A jak dlouho LED lampa vydrží? Životnost je přibližně 10 000 svítivých hodin, tak si dítě užije dlouhé noci v krásném světle.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
Pokyny k ekologické likvidaci najdete tady.