dekorace a styl

Figelo Prolézačka do interiéru JUNIOR se skluzavkou a houpačkou přírodní

Povedený produkt Figelo Prolézačka do interiéru JUNIOR se od značky s dlouholetou historií Figelo můžete dostat u nás teď extra výhodně! Akční ceny již od 29 878 Kč.
Figelo Prolézačka do interiéru JUNIOR se skluzavkou a houpačkou přírodní
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
29 878
Popis produktu

Rozvíjejte zdravý vztah k pohybu od útlého věku s prolézačkou do interiéru JUNIOR v přírodní barvě

Máte doma malého sportovce? Prolézačka do interiéru JUNIOR se skluzavkou a houpačkou v přírodním dekoru osloví dítko od útlého věku. Rozvíjí zdravě motoriku a plnění výzev, navíc podporuje i fantazii. Je určena do interiéru, jde tak o ideální doplněk do dětského pokoje nebo herny. Můžete ji dát dítku k využívání ve dvou podobách – volně stojící nebo zavěšenou na nástěnný věšák, což zvýší celkovou obtížnost.
Prolézačka se vyrábí z kvalitního dřeva (buk/bříza nebo olšová překližka), které se poté lakuje transparentní barvou. Celý proces probíhá dle normy TS EN-71-8, jež hlídá dodržení bezpečnosti hraček, které jsou určené pro pohybovou aktivitu v interiérech. Pokud ji necháte položenou v místnosti na zemi, tak unese až 250 kg. Při uchycení do zdi počítejte s tím, že se nosnost sníží na 70 kg. Myslete však vždy na to, že je možné průlezku využívat dítětem jen při dohledu dospělé osoby.
V sadě najdete základní konstrukci (lanovou síť + žebřík), houpačku, skluzavku se závodní dráhou, středovou desku, platformu, malý žebřík, gymnastické kruhy, gymnastickou podložku a nástěnný držák spolu s blokádou. Jako rodič zajisté oceníte, že průlezka může růst s vaším dítětem třeba až do jeho 12 let, stačí přikoupit přídavné nohy, které ji zvýší o 25 cm. Výhodou také je, že ji můžete snadno rozložit a poté zase složit kdekoliv jinde.
Jak můžete průlezku vylepšit o další prvky? Buď využijte nějaké z dalších sad Figelo nebo rovnou pořiďte látkový stan, který ratolest může snadno využít pro jiné hry, bunkry či tvorbu domečků.
Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.