dekorace a styl

Figelo Prolézačka do interiéru JUNIOR se skluzavkou a houpačkou bílá

Žádaný produkt Figelo Prolézačka do interiéru JUNIOR se od výrobce Figelo je k dispozici v naší nabídce trvale výhodně! Akční cena 29 878 Kč.
Figelo Prolézačka do interiéru JUNIOR se skluzavkou a houpačkou bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
29 878
Popis produktu

Pořiďte pro malého sportovce prolézačku do interiéru JUNIOR v bílé barvě – vhodná od 12 měsíců
 
Vychovejte v dítěti vztah ke sportování a zdravému pohybu od útlého věku. Pořiďte pro něj do pokoje či herny dřevěnou prolézačku JUNIOR se skluzavkou a houpačkou v bílé barvě. Příznivě působí nejenom na rozvoj motoriky, ale také podporuje plnění dětských výzev a rozvíjí dětskou fantazii.
Prolézačku můžete mít volně stojící v místnosti nebo ji uchytit do zdi, čímž zvýšíte celkovou obtížnost. Vyrábí se z kvalitního dřeva (buk/bříza nebo olšová překližka), díky tomu unese volně stojící až 250 kg a zavěšená 70 kg. Vše je ve shodě s normou TS EN-71-8, která hlídá bezpečnost hraček určených pro pohybovou aktivitu v interiéru.
Sada obsahuje základní konstrukci (lanovou síť + žebřík), houpačku, skluzavku se závodní dráhou, středovou desku, platformu, malý žebřík, gymnastické kruhy, gymnastickou podložku a nástěnný držák spolu s blokádou. Velkou výhodou je, že prolézačka může růst společně s vaším potomkem od jeho 12 měsíců třeba až do 12 let. Stačí přikoupit přídavné nohy a zvýšit ji tak o 25 cm. Možné je obohatit prolézačku také o další prvky Figelo. Oblíbený bývá látkový stan, díky kterému si může dítko vytvořit v pokoji domeček na jiné hry s kamarády.
Vždy pamatujte na to, že hrací sestavu může ratolest využívat pouze pod dohledem dospělé osoby.
Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.