dekorace a styl

Figelo Multifunkční gymnastická sestava MAX do dětského pokoje přírodní

Výjimečný a žádaný kousek Figelo Multifunkční gymnastická sestava MAX do s osvědčenou značkou Figelo naleznete v aktuální nabídce za výborné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 36 842 Kč.
Figelo Multifunkční gymnastická sestava MAX do dětského pokoje přírodní
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
36 842
Popis produktu

Nechte si dítě hrát za každého počasí v multifunkční gymnastické sestavě MAX v přírodní barvě

Záleží vám na tom, aby mělo vaše dítě kladný vztah ke sportu a mohlo si vybít energii za každé situace? I když je venku mráz, husté sněžení nebo jen prší jako z konve, na multifunkční gymnastické sestavě MAX si užije spoustu zábavy.
Kvalitní výroba probíhá ve shodě s normou TS EN 71-8 o bezpečnosti hraček při pohybových aktivitách v interiérech. Používá se špičkové dřevo z buku/břízy nebo olšové překližky, které se barví transparentním lakem, aby se zachoval přírodní přirozený vzhled. V dětském pokoji či herně se dá uchytit na nástěnný držák při nosnosti 70 kg nebo nechat volně na zemi, kde unese až 250 kg.
V sadě najdete základní konstrukci s lanovou sítí a žebříkem, skluzavku se závodní dráhou, houpačku, středovou desku, platformu, malý žebřík, gymnastické kruhy, žíněnku, lezeckou stěnu s kameny, lezeckou stěnu s otvory, prodlužovací nohy se sadou šroubků a nástěnný držák. Dokoupit můžete navíc kdykoliv další prvky Figelo, které poskytnou dítku větší zábavu. Mezi nejoblíbenější patří látkový stan, který jen snadno přehodí přes konstrukci a má pěkný domeček na hraní s kamarády.
Avšak největší výhodou jsou přídavné nohy, které zvýší celou průlezku o 25 cm a umožní jí tak růst s dítětem třeba až do 12 let. Pamatujte však na to, že hrát si na sestavě dítko může pouze s dohledem dospělé osoby.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.