dekorace a styl

Figelo Látkový stan na hraní MEDVĚD k dětské prolézačce

Tento vynikající produkt Figelo Látkový stan na hraní MEDVĚD s pečetí kvality od značky Figelo jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě za skvělou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 4 906 Kč.
Figelo Látkový stan na hraní MEDVĚD k dětské prolézačce
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
4 906
Popis produktu

Nechte dítě hrát v látkovém stanu s motivem MEDVĚD k dětské prolézačce

Vytvořte děťátku z jeho pokoje království na hraní i odpočívání. Pořiďte k prolézačce látkový stan s motivem MEDVĚD. Dítě v něm získá dostatek soukromí, a zároveň si může užít spoustu zábavy samo nebo s kamarády. Rozvíjí díky němu představivost, fantazii a prospívá celkové emoční stabilitě vašeho potomka.
Na vnitřní i vnější straně jsou k využití úložné prostory v podobě kapes a je možné do nich umístit různé drobnosti nebo dokonce poklady. Jde o kvalitní doplněk do výbavy pokoje, který se vyrábí ze 100% bavlny a máme ho dostupný v šedé barvě. Je vybaven okny i dveřmi, dítko tak má jednoduchý přístup dovnitř a snadno vidí v případě potřeby ihned své okolí. Stan má navíc velkou výhodu – jednoduše jde složit a sbalit do batohu, který můžete využít třeba na procházky po městě.
Při zašpinění nemusíte zoufat. Nečistot se spolehlivě zbavíte. Doporučujeme však pro zachování kvality materiálů jít jen do suchého čištění.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.