dekorace a styl

Figelo Látkový stan na hraní DINOSAURUS k dětské prolézačce

Kvalitní a velmi žádaný produkt Figelo Látkový stan na hraní DINOSAURUS s osvědčenou značkou Figelo lze koupit právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. V akci od 4 906 Kč.
Figelo Látkový stan na hraní DINOSAURUS k dětské prolézačce
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
4 906
Popis produktu

Dítě si může hrát každý den v látkovém stanu s motivem DINOSAURUS

Pořiďte do dětského pokoje látkový stan na hraní ve vzoru DINOSAURUS k prolézačce. Můžete ho snadno složit a přesunout s sebou v přiloženém batůžku třeba k prarodičům nebo za kamarády. Zábavu pro dítko máte díky tomu zajištěnou na dlouhé hodiny. Jde o kvalitní doplněk, který se vyrábí ze 100% bavlny vysoké kvality.
Stan má dveře i okna, ze kterých uvidí dítě snadno své okolí, ale zároveň bude mít zachované soukromí. Pobyt v něm pomáhá rozvíjet představivost a podporuje celkovou emoční stabilitu vašeho potomka. Na bocích venkovní i vnitřní strany jsou praktické kapsy, ty se hodí nejenom na nejrůznější hračky a jiné drobnosti, ale třeba také pro úschovu tajných pokladů. Dostupný je stan v modré barvě, která oživí každý pokojík.
Jak můžete látku zbavit od případných nečistot? Za nás doporučujeme jít do suchého čištění, které spolehlivě zabere a zajistí dlouhotrvající kvalitu materiálu.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.