dekorace a styl

Figelo Dřevěná skládací prolézačka JUNIOR PLUS s přídavnými nohami bílá

Vysoce kvalitní výrobek Figelo Dřevěná skládací prolézačka JUNIOR PLUS originál od značky Figelo jednoduše pořídíte zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. Levně za cenu 32 411 Kč.
Figelo Dřevěná skládací prolézačka JUNIOR PLUS s přídavnými nohami bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
32 411
Popis produktu

Pro malé sportovce pořiďte skládací prolézačku JUNIOR PLUS s přídavnými nohami v bílé barvě

Máte doma malého sportovce, který neustále lítá a má spoustu nevybité energie? Uspokojte jeho touhu po pohybové aktivitě za každého počasí. Pořiďte do dětského pokoje nebo herny dřevěnou skládací prolézačku JUNIOR PLUS s přídavnými nohami. Máme ji v elegantní bílé barvě, která se navíc hodí do každé domácnosti.
Průlezka je ideální pro děti od 7 do 12 let. Díky přiloženým přídavným nohám se zvýší snadno o 25 cm a může růst společně s vaším potomkem. Vy ji navíc můžete obohatit o další prvky Figelo, které si jednoduše dokoupíte dle svých přání a věku ratolesti. K těm nejoblíbenějším patří látkový stan, který snadno dítko přehodí přes konstrukci a vytvoří kouzelný domeček na klidnější hraní s kamarády.
Hřiště se vyrábí z kvalitního dřeva z buku/břízy nebo olšové překližky. Následně probíhá šetrné lakování, které pomůže s lepší údržbou materiálu. Jeho nosnost je při položení na zemi místnosti až 250 kg, při zavěšení na nástěnný držák unese až 70 kg.
V sadě je dostupná základní konstrukce s lanovou sítí a žebříkem. Obsahuje také středovou desku, platformu, gymnastické kruhy, gymnastickou podložku, nástěnný držák spolu s blokádou, lezeckou stěnu s kameny jako úchyty a prodloužení se sadou šroubů.
Pamatujte na to, že hrát si dítě na prolézačce může pouze pod dohledem dospělé osoby, jinak hrozí nebezpečí úrazu.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.